“Reiki Kelias” – Seminaras

2014m. Balandžio mėn. 12 d. 13val. ( šeštadienį).

Romford RM7

 

Mielieji,

Didžiuliai energijų srautai ištisai atkeliauja iš visatos ir saveikauja su viskuo, kas gyva ir negyva žemėje… Šios energijos ištisai prateka pro mūsų kūnus ir visi mes esame labai stipriai jų veikiami, nepriklausant nuo to – norime mes to ar ne. O tai labai stipriai įtakoja mūsų sveikatą. Kada kartais kažkas suskausta mes pradedame nerimauti – kas mums galėjo atsitikti?  Ateina mintis: – ką galėčiau padaryti, kad praeitų skausmas ar negalavimas?

Efektyvus metodas, kuris nereikalauja didelių pastangų būtų – Reiki.

Viena iš mano Reiki mokinių, darbo metu stipriai nusiplikė pilvą verdančiu vandeniu.  Paskambinus man, paklausė ką daryti. Atsakymas buvo paprastas; –  Tu turi Reiki ir jau gali pati sau suteikti pirmąją pagalbą. Ji tik atsakė, kad visai buvo pamiršusi apie tai. Rezultatas buvo stulbinantis netgi jai pačiai, kada iš didelio  nuplikyto ploto liko tik maža dėmelė… Tai tik vienas iš pavyzdžių kuris parodo, kad kiekvienas iš mūsų galį paskatinti naturaliąja savo kūno savybę – pagydyti save.

Reiki galį išmokti kiekvienas. Tai nėra tik tiems, kas yra gimęs su tam tikrais sugebėjimais. Tad…

 

Mielai kviečiu visus į seminarą ’’ Reiki kelias’’.

Jus sužinosite kuo ‘’Reiki‘’, senovinis Japonų gydymo metodas, yra ypatingas ir kokią naudą šis metodas duoda sveikatai, o taip pat kodėl visame pasaulyje tai tampa vis populiariau.

Kaip žmonės gali patys, naudodamiesi šiuo metodu, atsikratyti kasdieninio streso, nuovargio, galvos skausmų. Padėti savo vaikams greičiau pagyti nuo peršalimo, kosulio, apsinuodijimo, sumušimų, odos įdrėskimų….

Padėti sau bet kokiu metu, vaziuojant metro, autobusu, gatvėj, lėktuvu….padėti ne tik sau, bet ir kitiems.

Apie visa tai Jūs galite ne tik sužinoti…bet ir išmokti šio metodo priimant 1 ir 2 pakopų įniciacijas. Bus parodyti keli praktiniai pavyzdžiai, kartu su meditacija:

 

1.  “Susitikimas Su Mokytojais”- Meditacija. Tai pažinimo ir patirties kelionė, užpildyta Mokytojų meilės ir išminties energijomis…

 

2. Pabaigoje turėsite progos pasinerti į 45min. “Gongo Maudynės” – Meditacija. Tai gera galimybė “išjudinti” blokus ir visas užsistovėjusias energijas, leidžiant naujai persibalansuoti visom gyvybinėm energijom esančiom ne tik fiziniame kūne, bet ir visuose subtiliuose kūnuose, o taip pat emocijose ir visoj DNR struktūroje…

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 4,5 val.

Kaina – £45

Prašome užsiregistruoti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

 

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

 

Tegul Sielos spindesys atveria naujo pasaulio vartus Jums.

Te  Meilės išmintis užpildo Jūsų širdys.

Su Meile Laima.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s