Meditacijų Pakrantė

2014m. Spalio mėn.  25 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

 

Mielieji,

Žengiame sparčiai į naują “Auksinės Eros” prašviesėjimą. Su kiekviena diena keičiasi žemės gyvybinės vibracijos, pereidamos į naują atsinaujinimą ir išjudindamos visą gyvybę esančią joje. Apsijungusios planetų, žvaigždžių ir net galaktikų energijos tampa žemės gyvybinės energijos šaltiniu. Savo ruožtu ši energija vis stipriau pritraukia šviesos ir meilės energijos vibracijas, kurios veikia mūsų protą, mintis, fizinį kūną,( kraują, ląsteles), subtylius kūnus ir sąmoningumą. Leiskime kuo daugiau šviesos ir meilės energijų vibracijom užpildyti mūsų kūnus. Padedami tuo savaime išsilaisvinti joms iš tamsių ir sunkių energijų, kurios priverčia sirgti mūsų mintims ir kūnui.

Tik įeidami į tyros tylos erdvės lauką, kur nėra minties ir jausmo, leisime priimti kūnui kuo daugiau šviesos, kuri padės persibalansuoti visai gyvybinei energijai į naują, apsivaliusią nuo viso kas nereikalinga.

Taigi mielai kviečiu pasinerti į tyrą tylos meditacijų erdvę, tiesiant šviesų kelią į savo paties prašviesėjimą ir atsinaujinimą…

Šį savaigalį vyks šios įpatingos skirtos Jums mielieji, meditacijos:

1. ”Auros Švytėjimas” – meditacija.

Meditacijos pagalba išlaisviname auroje esančias užsistovėjusias negatyvias energijas – (iliuzijas, tuštumą, nuovargį, depresiją, įtampą, baimę, nesaugumo ir nerimo jausmą…), minčių negatyvias energijas, leisdami transformuotis ir keistis į naujas šviesos, meilės ir džiaugsmo vibracijas. Kartu sustiprinsit čakrų vibracjas, pagerinant fizinio kūno funkcijas ir išlaisvinsite subtylių kūnų energijas.

Ši meditacija leidžia savaime atsistatyti visoms auros deformacijoms, saugumo jausmui, sudarydama galimybę atgauti savyje ir  aplink save balansą.

Pradžioje bus skiriama 20 min. įvadiniam pokalbiui apie auros diagnostiką. Norintiems, po paskaitos galėsiu panagrinėti jūsų aurą, kokia ji ir kodėl.

2. ”Auksinės Šviesos Mokytojai” – meditacija.

Tai kelionė panerianti mus į auksinę šviesą, jos vibracijas ir jos  Mokytojų buvimo pojūtį. Tų mokytojų, kurie turi įpatingą paskirtį Jūsų “Auksinės Eros Amžiuje”, kurie kalbą apie jus – jums, panardindami į savo išmintį, tam, kad atrastumėt kelią į sėkmę ir reikalingus atsakymus sau.

3. Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija. Tai galimybė pasinerti į įpatingą skaidrią garsų erdvės meditaciją, leidžiant savo mintims ir kūnui sveikti.

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Prašome užsiregistruoti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

 

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s