Meditacijų Pakrantė

2014m. Lapkričio mėn.  22 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

 

Mielieji,

Nuolatos mūsų veiksmai ir vykstantis mūsų gyvenime įvykiai glaudžiai susiję su mūsų emocijomis. Keliaudami į įvairias vietas ir užsiimdami skirtinga veikla, mes įgauname naujus patyrimus per jausmus ( per emocinį kūną). Mūsų eterinis kūnas, kuris yra arčiausiai mūsų fizinio kūno, ištisai reaguoja į aplinką t.y. į išorinį pasaulį supantį mus. Mūsų kūnas puikiai absorbuoja visas esančias energijas ne tik aplink mus, bet taip pat ir mūsų mintis. Minčių energijos, kurioms nėra ribų keliauja per visą žemę apsijungdamos su įvairiausiomis kitų rūšių energijomis… Nuolatos mūsų emocijos, mintys ir kūnas sugeria daugybę energijų ir priklausomai nuo to, kokios rūšies dominuoja energijos, mūsų kūnas dažniausiai užsiteršia, tampa apsunkęs ir silpnas, negalėdamas atsispirti įvairioms ligoms.

Meditacija yra geriausias būdas išsilaisvinti iš blokų, išsivalyti kūną, išskaidrinti mintis ir emocijas, o taip pat atstatyti visas gyvybines energijas ir  balansą kūne, mintyse ir dvasioj.

Taigi mielai kviečiu visus norinčius atvykti ir prisijungti į gydomųjų meditacijų šviesų vibracijas.

1.”Vaivorykštės Šviesa” – meditacija. Praskaidrinkime blokus ir sustingusias, ardančias mūsų kūną energijas. Pasinėrę į galingas Šviesos vibracijų energijas, patirkime  pačias gražiausias vibracijas – džiaugsmo, meilės ir kūrybos. Jas sustiprindami susifokusuojame į Gėrį.

Pasinėrę į Šviesą, pakelkime  visas fizinio ir subtylių kūnų vibracijas į aukštesnį lygmenį. Leiskime atsistatyti emocijų, fizinio ir subtilių kūnų energijoms, pasveikti mintims ir visoms gyvybinėms energijoms. Tai padės susifokusuoti ir susiconcentruoti į naują požiūrį visuose dalykuose ir įvykiuose.

2.”Širdies Atvėrimas” – meditacija. Tai kelionė per besąlygiškos meilės šviesą, išlaisvinant slypinčią gyliai mumyse meilę, džiaugsmą,  pasitikėjimą, vidinę stiprybę, gerą savijautą ir vidinę laisvę.

3.Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija. Tai įpatinga garso lauko erdvė, į kurią lengvai pasineriama. Vibruojanti Gongų garsų harmonija panardina mus į vidinę ramybę, per kurią vyksta gylus pasveikimas… ir atsinaujinimas.  Vyksta gilus visų gyvybinių energijų perbalansavimas.Fizinio kūno ir subtylių kūnų bei ląstelių atsinaujinimas.

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Prašome užsiregistruoti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

 

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s