Meditacijų Pakrantė

2014m. Gruodžio mėn.  6 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

 

Mielieji,

Artėja šventės ir mes visi jaučiamės užimti, kas dovanų pirkimu, kas planuoja vykti atostogų ar numatę švęsti šventes pas gimines ar draugus. Norime “sustumti” laiką ir suspėti viską padaryti… Tiek daug visko susikrovę, kad nežinome, kaip numesti nuo savęs šį “pareigų” kalną, visiškai nesurasdami laiko sau. Šitame judėjimo šurmuly, noriu skirti laiko – jums, mielieji, kad rastumėt laiko pamedituoti kartu su manimi, tam, kad jūsų širdys užsipildytų Kalėdinės Dvasios Šviesos ir šventiškos nuotaikos.

Mielai kviečiu į meditacijas, kurių pagalba  galėtume tinkamai pasiruošti sparčiai artėjantiems Naujiesiems Metams, ir Jūs visi esate visada laukiami prisijungti prie šių gydomųjų meditacijų, kurios vyks šį šeštadienį:

1.”Emocijų Dievaitė” – meditacija. Daug įtampos, streso ir negatyvių energijų srauto, o taip pat džiaugsmo ir meilės energijų mus supa kasdien ir kiekvienas skirtingai reaguojame į visas šias energijas. Į kiekvieną veiksmą ir esančius įvykius mes emocingai sukuriame tam tikros rūšies emociją.

Šioje meditacijoje pasinersime į išmintį ir žinojimą, kuris atskleis visas gyliai slypinčias mumyse emocijų energijas, leidžiančias mums persibalansuoti į naujas džiaugsmo ir meilės energijas. O tuo pačiu atkurti balansą ir geros būsenos egzistenciją. Tai padės mums suvokti esančių įvykių prasmę, kuri padės sukurti naują požiūrį į vykstančius mūsų gyvenime įvykius…

2.”Auksinė Archangelo Metatrono Šviesa”- meditacija. Tai meditacija, kurioje turėsime galimybę pasinerti į auksinę Archangelo Metatrono šviesą. Archangelas  Metatronas spinduliuodamas ją padės atskleisti visas dvasines vertybes jumyse, suvokti “asmenybės įpatingumą” ir troškimą gyventi žemėj, suteikdamas visiems mums dar daugiau meilės ir šviesos.

3.Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija.

 

P.S. Ši “Meditacijų Pakrantė”, ko gero bus paskutinė šių metų meditacija. Šiais metais mielai kviečiu visus jus į dar du renginius, kuriuos planuoju surengti iki Šv. Kalėdų.

  1.  Šventinė Kalėdinė Popietė Gruodžio 14 d. (Sekmadienį)

  2. Paskutinė šių metų Žiemos Saulėgryžos Gongo Pudžia, kuri vyks Gruodžio mėn 21 d. (Sekmadienį).

Apie laiką bus pranešta atskiruose skelbimuose.

 

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Prašome užsiregistruoti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

 

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s