Meditacijų Pakrantė

2015m. Balandžio mėn.  18 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

Mielieji,

Kiekvienas iš mūsų vis giliau pasineriam į gyvenimo sūkury, į naujus gyvenimo planus, svajones ir įvykius.Tačiau kartais labai dažnai pamirštame save. Pamirštame, kad esame svarbūs, kaip asmenybė, kad atėjome nueiti savo gražų kelią – vadinama misija. Kiekvienas iš mūsų turi tam tikrą paskirtį šiame pasaulyje ir kiekvienas esame skirtingi ir ypatingi.

Galingais šuoliais žengiame į “Auksinės Eros pilnumą”, t.y. Šviesos, Tiesos, Meilės ir Ramybės energijas, kurios nuolat vibruoja visatoje, apjungdamos visą kas gyvą Žemėje… Tai laikas, kada labiausiai vibruoja mūsų fizinio ir subtylių kūnų energijos, kurios ypatingai šiuo metu įtakuoja į esančias mumyse – 2 – ąją, 4 -ąją, 5 – ąją ir 7 – ąją čakras.

Jų dėka turime galimybę mėgautis mūsų egzistencija visatoj ir gyvenime –  pasireikšti, kaip  asmenybė visuomenėje. Tai yra  kūrybos, judėjimo pirmyn, meilės jausmų, tarpusavio santykių, džiaugsmo, ramybės, gyvenimo saugumo, tvirtumo, pasitikėjimo ir bendravimo su kitais pasireiškimas… Ir žinoma tai turi gražių planų, įdėjų, talentų, svajonių išsipildymo materializacijos esmę… Tai yra – visos vibracijos, kurios glaudžiai susijusios su mūsų kūnų ir tuo pačiu su visais subtyliais kūnais ir tekančios per šias čakras, kurioms skiriu įpatingą dėmesį.

Todėl šį šeštadienį skiriu meditacijas būtent šioms įpatingoms čakroms. Kad jų pagalba išsivalytų ir pasišalintų blokai, baimių sąstingiai, o taip pat vyktų minčių, emocijų, jausmų, energijų išlaisvinimas. Tokiu būdu lengviau galėsime pažiūrėti į esančius įvykius ir keisti savo planus naujai, atkuriant džiaugsmą savyje, vis daugiau pritraukdami pasisekimą savo gyvenime.

Taigi mielai kviečiu visus norinčius prisijungti prie šių meditacijų :

1. “Antros Čakros” – meditacija. Tai meditacija, kuri padės išlaisvinti blokus antroje čakroje, trukdančius mėgautis mūsų buvimu gyvenime, išvystyti gražias emocijas, apsijungti su savo kūryba, išlaisvinti jausmų vertinimą ir seksualumo energijas.

2.”Ketvirtos Čakros” – meditacija.Tai meditacija, kuri padės išlaisvinti energijos blokus ketvirtojoj čakroj ir iš naujo atrasti besąligiškos meilės sąvoka, atverti meilę, gebėjimą mylėti ,būti mylimam ir per savo vertės suvokimą  pajusti saugumą.

3.”Penktos Čakros” – meditacija. Ši meditacija padės išlaisvinti šias taip pat mums svarbias energijas – bendravimo, mentalinė energija, įkvėpimo ir tiesos poreikio.

4.”Septintos Čakros” – meditacija. Tai meditacija, kurios paskirtis išlaisvinti  sąmoningumo ir dvasinio ryšio su visata, žinojimo, tikėjimo, svajonių išsipildymo ir materializacijos energijas.

3.Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija.

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 – val.

Kaina – £30

Prašome užsiregistruoti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

 

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s