Meditacijų Pakrantė

2015m. Balandžio mėn.  25 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

Mielieji,

 

Dienų rutinoje susikuria tūkstančiai minčių ir prieštaringų jausmų lydinčių kiekvieną susijusi su mumis, net ir patį nereikčmingiausią įvykį. Dažnai nuo tokio didžiulio minčių pertekliaus mumyse prasideda didžiulis haosas. Jaučiamės pasimetę ne tik savo mintyse, prieštaringose jausmuose, bet ir įvykiuose, negalėdami rasti  teisingo sprendimo, kaip pagerinti nepalankią situaciją arba, tesiog rasti ramybę.

Yra labai svarbu rasti tylos ramybę savyje, kurios pagalba padėsime  apsivalyti mintims ir emocijoms ir tuo pačiu padėsime sau rasti naują balanso būseną. Svarbu atverti savyje laisvą erdvę naujoms geroms mintims ir įdėjoms, per kurias galėtume gerinti įvykius ir sudėtingas  savo gyvenimo situacijas, o taip pat išlaikyti sveiką kūną. Pats veiksmingiausias būdas atrasti tyla – tai meditacija.

 

Mielai kviečiu visus norinčius prisijungti prie gydomujų meditacijų:

  1. “Vidinis Vaikas” – meditacija.  

Vaikai – tai tyriausios asmenybės, kurios kupinos ryžto, tykėjimo, stiprybės, meilės, džiaugsmo, tiesos, kūrybos, įdėjų, svajonių… Tačiau užaugę, dėl gyvenimo pastatytų klausymų ir išbandymų, mes priversti pamiršti tai. Per įvairius išgyvenimus ir savo gyvenimo patirtį sukaupiame daug kompleksų savyje, baimę, nepasitikėjimą, neryžtingumą ir daugybė kitų visiškai mums nereikalingų bruožų, visiškai pamiršdami, kad vis dar turime savyje tą unikalų ir vienintelį savo “vidinį vaiką”…

“Vidinio vaiko” meditacija padės naujai pažadinti ir atverti savyje švelnios meilės, nuoširdumo ir gailestingumo asmenybę. Atverkime savyje visą, ką turime gražiausio, kas gyliai slypi mūsų širdies gelmėje, padėdami atverti tai ir pakelti džiaugsmo, meilės vibracijas,kartu išlaisvindami išminties ir kūrybos potencialus savyje.

  1. ”Lakšmi apkabinimas” – meditacija. Lakšmi – tai gausos ir geros sėkmės dievaitė, kuri neša gausos palaiminimus kiekvienam. Ji simbolizuoja grožį, tyrumą, dosnumą ir tikrąjį džiaugsmą. Ji yra amžinojo džiaugsmo į žemę nešėja. Ši meditacija padės atsiverti   gausos tekėjimo potencialui.

 

  1. Pabaigoje turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija.

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Norinčius prisijungti prašau užsiregistruoti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

 

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s