Meditacijų Pakrantė

2015m. Rugsėjo mėn.  5 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

Mielieji,

Daugybė žmonių ieško įvairių kelių ir būdų  į sėkmę, džiaugsmą ir, žinoma, į geresnį gyvenimą. Trokšta įtraukti save į gražius, vykstančius aplinkui įvykius, turėti gerą sveikatą, nuotaiką ir t.t.Tačiau mes pamirštame, kad viskas prasideda nuo mūsų pačių. Mumyse slypi didžiuliai klodai padedantys atskleisti geriausia mūsų asmenybės pusę ir išvesti mus į teisingą ir harmoningą meilės ir sėkmės kelią šioje žemėje.Taigi vienas iš būdų rasti kelią į sėkmę, meilę ir į visus mums trokštamus gražius dalykus – gydomosios meditacijos. Meditacijos padeda pasveikti kūnui, protui ir Dvasiai.

Kaip visada mielai kviečiu visus norinčius ir besidominčius į šias  Angelų paruoštas ir skirtas jums meditacijas, kurios vyks rugsėjo 5 d. šeštadienį.

1.”Išminties Deivė” – meditacija. Ši meditacija padės paleisti susikaupusią baimę, nesaugumą, pyktį ir nepasitenkinimą… Padės atstatyti auros skaidrumą ir švytėjimą, o taip pat  perbalansuoti visas mūsų energijas ir harmoniją esančią mūsų, o taip pat ir mūsų subtyliuose kūnuose.  Šios meditacijos metu geriausia proga atverti savo širdį “didžiąjai” išminčiai. Leiskime sau patirti ir suvokti išmintį per šią nuostabią meditacinę kelionę.  

2.”Archangelas Rafaelis” – meditacija. Vardas Rafaelis – reiškia “ tai Dievas kuris gydo” arba “Dieve išgydyk mane”. Archangelas Rafaelis, tai Archangelas – gydytojas, padedantis išgydyti bet kokios rūšies susirgimams (pasveikti  mintims, emocijoms, fiziniam kūnui, santykiams…). Kaip saugotojas ir globėjas padedantis keliautojams kelionėse, akliesiems ir įvairiems ligoniams.

Tai ypatinga meditacinė kelionė, kuri išves mus į Archangelo Rafaelio šviesą, į mūsų asmenybės, bei minčių ir emocijų pasveikimą, įvairių blokų išlaisvinimą, o taip pat padės išsivaduoti nuo streso ir įtampos. Archangela Rafaelis, atverdamas duris į džiaugsmą, meilę  –  slypinčius giliai mumyse, “prikels” mus į naujas įdėjas, gražius planus, šviesų mąstymą, sveikatą, saugumą ir pasitikėjimą savimi.

3.Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija.

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Visus norinčius prisijungti prie šių meditacijų, prašau pranešti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s