Didžiojo arba “Super Mėnulio” Pudžia

2015m. Spalio mėn. 27 d. 19:30 – 21:30 val. (antradienį)

Romford RM7

Gong

Mielieji,

Šiais metais  nebe tiek daug liko renginių, kuriuos pasirengusi jums pravesti ir vienas iš tokių yra Gongo Pudžios (žr.Gongo Pudžios 2015). 

Taigi dar kartą noriu visiems priminti, kad  antradienį spalio 27 d. 19:30 – 21:30 val. vyks “ Didžiojo arba Super Mėnulio Gongo Pudžia”. 

Priartėjęs taip arti mėnulis ypatingai stipriai suteikia moteriškos energijos ir padedant Gongo garsui išjuda švelnumo, gėrio vibracijos fiziniame ir subtiliuose kūnuose. Ir todėl daugumas Gongo meistrų seka šią tradiciją ir šiomis “Didžiojo Mėnulio” ypatingomis  dienomis apsijungia kartu į vieningą Gongų vibraciją. Taigi tai laikotarpis, kada mėnulis priartėja prie žemės taip, kad atstumas iki žemės pasidaro trumpiausias, koks tik gali būti. Ir tuo metu mėnulis turi didžiausią įtaką žemei.  Mes taip pat esame stipriai veikiami Mėnulio. Šiuo ypatingu laikotarpiu žmonės susikuria daug daugiau pasikeitimų savo gyvenime, negu bet kuriuo kitu laiku. 

Šios pudžios metu kiekvienas iš jūsų galite atsinešti su savimi kažką Jums svarbaus ar brangaus. Tai gali būti vaiko, ligonio ar tiesiog brangaus žmogaus nuotrauka, arba kristalas, amuletas, ar net paprasčiausiai butelį vandens. Sukūrę tinkamas intencijas šie jūsų daiktai pasikraus gyvybine energija. Ligoniams bus siunčiamas pasveikimas, nusiminusiems – džiaugsmas, nepasitikintiems savimi – pasitikėjimas ir sėkmė. 

Gongo pagalba yra sustiprinamos kosminės vibracijos ir mūsų kūnai tampa imlesni pratekančiai mumyse energijai, o taip pat padeda persibalansuoti skysčiams mūsų kūne – kraujui, imuninei sistemai, DNR, o taip pat mūsų mintims ir emocijom…

Taigi mielai kviečiu visus norinčius dalyvauti į ypatingą “Didžiojo Mėnulio Pudžia”, kuri vyks antradienį nuo 19:30 –  iki  21:30 val. 

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 2 val.

Kaina – £20

Prašome užsiregistruoti iš anksto.

Vietos ribotos.

Jūsų pačių patogumui – patariu dėvėti laisvus rūbus (pvz. sportines kelnes), su savimi galite pasiimti šiltą anklodę.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s