Meditacijų Pakrantė

2016m. Rugsėjo mėn.  3 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

Mielieji,

Sulaukius karštų orų dažnai jaučiamės kaip išvirę arba iškepti. Norisi pabūti šešėlyje, prigulti, pastovėti ilgiau prie atvirų supermarketo šaldytuvų… Tik nedaugelis iš mūsų žino, kad kartu su didžiuliu vitamino D kiekiu kurį gauname veikiami saulės spindulių, mūsų organizmuose vykstą reakcijos, kurios suteikia mūsų emociniam gyvenymui daugiau grožio. Tai meilės ir džiaugsmo laikotarpis. Tai laikotarpis, kada saulė  labiausiai suaktyvina ir veikia mūsų “saulės elementą” mumyse. Tą elementą, kuris atsakingas už troškimų, gražių planų  ir svajonių – materializaciją. Šiuo ypatingu laikotarpiu paskyriau būtent šias meditacijas Jums mielieji:

  1. ”Išminties Raktas” – meditacija. Šios meditacijos pagalba pasinersime į įpatingas “aukštesnių” energijų vibracijų erdves, kurios padės suvokti ir kiekvienam rasti savyje atsakymus į svarbius gyvenimo klausymus liečiančius meilė, ryžtą, sveikatą, troškimus ir t.t. …

  1. ”Tikslo kelias” – meditacija. Ši meditacija nuves mus į gilią ir prasmingą meditacinę kelionę, kuri padės atsikratyti  visų trukdžių, kuriuos mes patys laisva valia laikome savyje… Leiskime sau pažinti šio kelio prasmę ir keistis naujai, į naujus savo gyvenimo įvykius.

  1. Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija. Gongų garsų okeanas  panardins jus į ypatingą erdvę ir padės išlaisvinti mumyse esančius blokus ir sąstingius ne tik mūsų skysčiuose, nervinėje ir imuninėje sistemoje, DNR, bet ir mintyse ir emocijose.

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Visus norinčius prisijungti prie šių meditacijų, prašau pranešti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

Te visi  keliai veda Jus per Išmintį…

Ir lai būna užpildyti džiaugsmo skambesiu.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s