Didžiojo Mėnulio (Super Moon) Pudžia.

2016m. Lapkričio mėn. 14 d. 19:30 – 21:30 val. (pirmadienį)

Romford RM7

Gong

Mielieji,

 

Spalio mėnesį turėjome Didžiojo mėnulio pudžią. Gruodžio mėnesį turėsime dar vieną Super Mėnulį, bet Lapkričio mėn 14 dieną turėsime galimybė stebėti (jeigu leis oras) Didįjį  Mėnulį, kuris pranoks visus šių metų matytus ir dar nematytus mėnulio reginius.

Lapkričio mėnesį Super Mėnulis bus 14 procentų didesnis ir 30 procentų ryškesnis nei įprasta. Tai bus didžiausias matomas Esekso grafystėje mėnulis nuo 1948 m. Sekantį kartą mėnulis taip priartės prie žemės tik 2034 metų Lapkričio mėnesį 25 dieną.

Priartėjęs taip arti mėnulis ypatingai stipriai suteikia moteriškos energijos ir padedant Gongo garsui išjuda švelnumo, gėrio vibracijos fiziniame ir subtiliuose kūnuose. Ir todėl daugumas Gongo meistrų seka šią tradiciją ir šiomis “Didžiojo Mėnulio” ypatingomis  dienomis apsijungia kartu į vieningą Gongų vibraciją. Taigi tai laikotarpis, kada mėnulis priartėja prie žemės taip, kad atstumas iki žemės pasidaro trumpiausias, koks tik gali būti. Ir tuo metu mėnulis turi didžiausią įtaką žemei.  Mes taip pat esame stipriai veikiami Mėnulio. Šiuo ypatingu laikotarpiu žmonės susikuria daug daugiau pasikeitimų savo gyvenime, negu bet kuriuo kitu laiku. 

Šios pudžios metu kiekvienas iš jūsų galite atsinešti su savimi kažką Jums svarbaus ar brangaus. Tai gali būti vaiko, ligonio ar tiesiog brangaus žmogaus nuotrauka, arba kristalas, amuletas, ar net paprasčiausiai butelį vandens. Sukūrę tinkamas intencijas šie jūsų daiktai pasikraus gyvybine energija. Ligoniams bus siunčiamas pasveikimas, nusiminusiems – džiaugsmas, nepasitikintiems savimi – pasitikėjimas ir sėkmė. 

Gongo pagalba yra sustiprinamos kosminės vibracijos ir mūsų kūnai tampa imlesni pratekančiai mumyse energijai, o taip pat padeda persibalansuoti skysčiams mūsų kūne – kraujui, imuninei sistemai, DNR, o taip pat mūsų mintims ir emocijom…

Taigi mielai kviečiu visus norinčius dalyvauti į ypatingą “Didžiojo Mėnulio Pudžią”, kuri vyks pirmadienį nuo 19:30 –  iki  21:30 val. 

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 2 val.

Kaina – £20

Prašome užsiregistruoti iš anksto.

Vietos ribotos.

Jūsų pačių patogumui – patariu dėvėti laisvus rūbus (pvz. sportines kelnes), su savimi galite pasiimti šiltą anklodę.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

Tegul Jūsų Sielos spindesys atveria Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s