“Žiemos Saulėgryžos” Gongo Pudžia

2016m. Gruodžio mėn. 21 d. (Trečiadienį)

19:30 – 21:30 val.

Romford RM7

Mielieji,

Artėjant Kalėdom mes visi norime apsivalyti namus, kad būtų gražu, bet apart to labai svarbu apsivalyti kūną, mintis, jausmus ir dvasią… Paprasčiausias būdas, tai padaryti, yra “Gongo maudynės”.

Galingiausio iš visų muzikos instrumentų – Gongo garsas, tokiu laikotarpiu neįtikėtinai sustiprina visų mūsų kūno lastelių veiklą, padėdamas organizmui gydyti save.

  Gongo garsų okeanas panardins Jus į ypatingą erdvę ir padės išlaisvinti esančius blokus ir sąstingius  ne tik mūsų kūno skysčiuose, nervinėje ir imuninėje sistemose, DNR, bet ir mintyse bei emocijose…

Maloniai kviečiu visus Jus į paskutinę šiais metais “Žiemos Saulėgrįžos” Gongo Pudžia.

Gong

” Žiemos Saulėgrįža” – tai trumpiausios dienos ir ilgiausios nakties laikmetis. Dar pagonybės laikais buvo švenčiama ši “šviesos pergalės” prieš tamsą šventė. Nuo šio momento dienos darosi ilgesnės, naktys trumpesnės,kol galų gale Šviesa nugali tamsą. Žiemos saulėgrįža simboliškai reiškia atsinaujinimą, saulės atgimimą, naujo gyvenimo pradžią.Tai diena, kada išeinanti tamsa užleidžia vietą Šviesai.

Saulės ir žemės padėtis sudaro puikias kosminių energijų apykaitos su viskuo kas gyva sąlygas. Būtent dėl tam tikros saulės ir žemės padėčių, žmonės jautriau reaguoja į aplinką tuo pačiu įgydami didesnę galimybę susijungti su Žemės energija ir persibalansuoti.

Žiemos Saulėgrįžos laikotarpis taip pat ypatingai  susijęs su mūsų emocijom, jausmais ir didžiuliais minčių klodais. Šiuo laikotarpiu krenta didžiausi išbandymai mūsų ryžtui ir stiprybei. Tai yra svarbiausias stiprybės ugdymo laikmetis. Kadangi naktis užleidžia savo vietą dienai, tai reiškia – saulė paima vadeles į savo rankas. Saulė yra vyriškos energijos simbolis išreiškiantis stiprybę, pasitikėjimą, ryžtingumą ir drąsą. Įtakuoja trečiąją (gyvenimo) čakrą – saulės rezginį, kuriai priskiriamas ugnies elementas.

Tai ypatingas sugrįžimo į save metas.

Trukmė – 2 val.

Kaina – £20

Prašome užsiregistruoti iš anksto.( vietos ribotos)

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

Jūsų Sielos spindesys atveria  Jums naujo pasaulio vartus.

Te užpildo Jūsų širdis Meilės išmintis.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s