Meditacijų Pakrantė

2018m. Sausio mėn.  13 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

Mielieji,

Sveiki sulaukę Naujųjų Metų! Tikiuosi, kad šventės kiekvienam iš jūsų buvo malonios, džiugios ir linksmos.Laikas bėga nepastebimai greitai, atrodo, ką tik buvo Kalėdos… jau ir naujieji prasidėjo. Mus vėl pasitinka nauja energijos banga, atnešanti su savimi naujas svajones, planus ir tikslus.  Su kiekviena nauja diena keičiasi nuolatines žemės vibracijos, apsijungusios su planetų, žvaigždžių ir net galaktikų energijomis, tampa žemės gyvybinės energijos šaltiniu. Tai vis stipriau pritraukia šviesos ir meilės energijos vibracijas, kurios veikia mūsų protą, mintis, fizinį kūną,( kraują, ląsteles), subtilius kūnus ir sąmoningumą. Leiskime kuo daugiau šviesos ir meilės energijų vibracijom užpildyti mus, padedami tuo išsklaidyti tamsias energijas, nuo kurių dažnai pradedame negaluoti.

Tik įeidami į tyros tylos erdvės lauką, kur nėra minties ir jausmo, leisime priimti kūnui kuo daugiau šviesos, kuri padės persibalansuoti visai gyvybinei energijai į naują, apsivaliusią nuo viso kas nereikalinga.

Taigi mielai kviečiu pasinerti į tyrą tylos meditacijų erdvę, tiesiant šviesų kelią į savo paties prašviesėjimą ir atsinaujinimą…

Šį savaigalį vyks šios įpatingos skirtos Jums mielieji, meditacijos:

1.”Auros Švytėjimas” – meditacija ir auros diagnostika.

Meditacijos pagalba išlaisviname auroje esančias užsistovėjusias negatyvias energijas – (iliuzijas, tuštumą, nuovargį, depresiją, įtampą, baimę, nesaugumo ir nerimo jausmą…), minčių negatyvias energijas, leisdami transformuotis ir keistis į naujas šviesos, meilės ir džiaugsmo vibracijas. Kartu sustiprinsit čakrų vibracjas, pagerinant fizinio kūno funkcijas ir išlaisvinsite subtylių kūnų energijas.

Ši meditacija leidžia savaime atsistatyti visoms auros deformacijoms, saugumo jausmui, sudarydama galimybę atgauti savyje ir  aplink save balansą.

Pradžioje bus skiriama 20 min. įvadiniam pokalbiui apie auros diagnostiką. Norintiems, po paskaitos galėsiu panagrinėti jūsų aurą, kokia ji ir kodėl.

2.”Išminties Šviesa” – meditacija.

Pasinersime į ypatingos Šviesos vibracijas, kurios išves mus apžvelgti savo išminties klodus. Šios vibracijos padės pažadinti naują savęs suvokimą  ir atgaivinti naujai mūsų sėkmės galimybes, kurios lydės mus šiais metais.

 3.Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija.

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Visus norinčius prisijungti prie šių meditacijų, prašau pranešti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

Būkite visada kaip vandens tėkmė – lengvi ir džiaugsmingi.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s