Meditacijų Pakrantė

2018m. Rugpjūčio mėn.  4 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

Mielieji,

Kartais trūksta ryžto ir pasitikėjimo savimi tam, kad žengti svarbų žingsnį savo gyvenime. Kartais nesurandame laisvo laiko praturtinti savo dvasinį pasaulį, suteikti galimybę sielai, kūnui ir mintims pasveikti. Dažnai paleidžiame gyvenimą tekėti pasroviui ir sustojame pasižiūrėti tik tada, kada jau būna blogai ir įvykiai klostosi nekaip. Viskas kas mus supa, įvykiai, žmonės įtakuoja mus emociškai. Tačiau mes galima pagerinti įvykių eigą. Išgrininant mūsų energetinį lauką – auros, emocijų, minčių ir tuo taip pat gerėja mūsų sveikata. 

 Ką duoda mums meditacijos?

Meditacijos – prideda išminties mūsų pasaulio suvokimui ir padeda įvertinti visus vykstančius aplink mus įvykius naujai. O taip pat susifokusuoti į save, į gylesnį savęs pažinimą, o tai padės mums daugiau suvokti, rasti savyje geras užslėptas mumyse savybes. Per kurias mes padedant sau “atversime duris” sėkmei.

Taigi mielieji  Jūs visi esate  visada laukiami į meditacijas. Tie, kurie jau išmokote ir tie, kurie  norėtų pradėti medituoti.

1. “Meilės Angelai’ – meditacija. Ši kelionė išves mus į meilės šviesos erdvę,  padės atstatyti ne tik mūsų auros skaidrumą ir švytėjimą, o taip pat  perbalansuoti visas mūsų energijas, o taipogi ir mūsų subtyliuose kūnuose. Leiskime sau pakilti į aukštą Angelų meilės  šviesos vibracijas ir priimti save kitaip (naujai).

2.”Tavo kelias”- Meditacija. Pasinersime į ypatingas šviesos vibracijas, paleisdami nepasitikėjimą, baimes,stresą ir kiekvienas gausime reikalingus mums patiems atsakymus,o taip pat  prasmingą suvokimą paties savęs ir savo gyvenimo kelio, to kurio mes atėjome praeiti.

 

3.Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija.

Gongo garsų okeanas panardins Jus į ypatingą erdvę ir padės išlaisvinti esančius blokus ir sąstingius  ne tik mūsų kūno skysčiuose, nervinėje ir imuninėje sistemose, DNR, bet ir mintyse bei emocijose…

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Visus norinčius prisijungti prie šių meditacijų, prašau pranešti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

Būkite visada kaip vandens tėkmė – lengvi ir džiaugsmingi.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s