Meditacijų Pakrantė

2018m. Lapkričio mėn.  3 d. 13:00 val. (šeštadienį)

Romford RM7

Mielieji,

Te kiekvienas rytas būna naujas ir šviesus.

Ir mintys pripildytos lengva tyra šviesa.

Te kiekvieną rytą švelniai bunda Dvasia.

O kūnas pripildytas Meilės… į kiekvieną naują Tavo rytą.

Prasidėjo šiltas gražus ruduo. Norime, kad kasdien būtų saulė, džiaugsmas, entuziazmas gražiems dalykams. Kiekvieną dieną skubame gyvenimo sukury, į daugybę įvykių, kuriuose tiesiogiai dalyviaujame, ir šie įvykiai keičia mūsų emocijas ir mintis…

Daug įvairiausių rūšių energijų skleidžia savo vibracijas aplink mus. Visa tai paskatina mus keistis, o taip pat susikurti naują požiūrį į įvykius ir vykstančius pasikeitimus. Tačiau artėjant rudeniui, dėl saulės stokos, žmogaus kūnas tampa nerangesnis, tingesnis ir greičiau užsiteršia fiziškai ir emociškai, kaupdamas daugiau blokų ir susikaustymų, nuo kurių prasideda negalavimai, depresija… džiaugsmo, meilės, gerumo, ryžto ir pasitikėjimo trūkumas,.

Taigi raskime sau laiko pabūti šiltoj aplinkoj, ir  pasinerti į gydomųjų meditacijų šviesą, kuri padės ne tik išlaisvinti blokus ir išgyvenimus, o taip pat persibalansuoti visoms gyvybinėms energijoms ir kartu iškelti sąmoningumą į naują aukštesnį lygmenį. Visa tai padės pamatyti ir suvokti įvykius naujai. Tuo pat metu meditacijos pagalba leidžiame sveikti kūnui, dvasiai, mintims ir emocijoms.

1.”Auros išskaidrinimas”- Meditacija

Daugybę įvairių energijų prateka per mus ir mūsų aurą. Yra svarbu, kad mūsų aura vibruotų skaidriom energijom ir kuo daugiau trauktų iš aplinkos tik gerasias Gėrio energijas. Ši meditacija padės išskaidrinti visas auroje esančias vibracijas ir išstumti užsistovėjusį negatyvumą.

2.“Dangaus Mokytojai ir jų ataskymai”. Daugelis ieškome mums svarbių gyvenimo atsakymų…kurie lemia mūsų džiaugsmą, gal net ir gražios didelės svajonės išsipildymą.   Atsakymai, kuriuos ieškome yra paruošę mums Mokytojai.

3.Turėsite galimybę pasimėgauti 45 min. “Gongo Maudynės” – Meditacija. Panardins jus į   ypatingą gongų garsų erdvę, padės išlaisvinti sąstingius ir perbalansuoti energijas…

Su savimi galite atsivesti draugą (ę).

Trukmė – 3,5 val.

Kaina – £30

Visus norinčius prisijungti prie šių meditacijų, prašau pranešti iš anksto.

Dėl papildomos informacijos skambinkite:

Tel.: 07447984440 arba

E – mail:               laimalight@yahoo.co.uk

 

Būkite visada kaip vandens tėkmė – lengvi ir džiaugsmingi.

Su Meile Laima.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s