Gongs 2018.

Kiekvieni metai turi kelis unikalius laikotarpius, kurių eigoje žmogus labiausiai veikiamas kosminių jėgų. Tai tokie “unikalūs” momentai kaip Lygiadienis, Ekvinokcijos arba “Didysis Mėnulis”. Šiais metais  mielai kviečiu visus norinčius įsijungti ir dalyvauti ypatingose Gongo Pudžiose, kurias, Mielieji, skiriu Jums.

 

Gong

 

 

Sausio mėn. 31d. – Didžiojo mėnulio”  (Super, Blue & Blood Moon) Pudžia. 19:30 – 21:30 val. (Trečiadienis)

Vasario mėn. 18 d. – “Rytų Kalendoriaus Naujųjų Metų” Gongo Pudžia. 17:00 – 20:00 val. (Sekmadienis)

Kovo mėn. 20 d. – “Pavasario Ekvinokcijos”  Pudžia.  19:30- 21:30 val. (Antradienis)

Birželio mėn. 21 d. – Vasaros Saulėgrįžos Pudžia.      19:30 – 21:30 val. (Ketvirtadienis)

Liepos mėn. 27 d. – “Plnojo Mėnulio Užtemimo”  (+ Micromoon) Pudžia.  18:30- 21:30 val. (Penktadienis)

 Rugsėjo mėn. 23 d. – “Rudens ekvinokcijos” Pudžia.  17:00- 20:00 val.  (Sekmadienis)

 Gruodžio mėn. 21 d. – “Žiemos Saulėgrįžos” Pudžia. 19:30 – 21:30 val.  (Penktadienis)

 

Kartais danguje galime pamatyti tokio dydžio mėnulį, kad tai nenorom sukelia nuostabą. Tai atsitinka tik tada, kai mėnulis priartėja prie žemės taip, kad atstumas iki žemės pasidaro trumpiausias, koks tik gali būti. Tokį mėnulį vadina “Didžiuoju” arba “Super” Mėnuliu. Šiuo momentu mėnulis turi didžiausią įtaką žemei. Skaitoma, kad tokiais momentais žemėje padidėja žemės drebėjimų ir vulkanų išsiveržimų skaičius. Tokiu laikotarpiu Super Mėnulis daug stipriau negu visą likusį laiką veikia upių, jūrų ir okeanų vandenį.  Žmonės taip pat ypatingai stipriai yra veikiami šiuo metu. Veikiamos mėnulio, mūsų kraujo ląstelės persitvarko, versdamos persitvarkyti kraują, limfinę ir nervų sistemas o taip pat mintis ir emocijas. Visa “pertvarka” vyksta į gerąją ar į blogają pusę priklausomai nuo mūsų intencijų.

Ekvinokcija vadiname fenomeną, kada dėl planetarinio išsidėstymo, žemės dienos ir nakties trukmė tampa lygi. Tai  vyksta du kartus per metus. Pavasarį, vadinama – “Pavasario Ekvinokcija” ir rudenį – “Rudens Ekvinokcija”. Tomis dienomis saulė teka tiksliai Rytuose. Tai pabudimas į atsinaujinimą, išskaidrinimą, pasveikimą.

“Vasaros Saulėgrįža” – tai ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties laikmetis. Tuo laikotarpiu svarbus elementai yra vanduo, ugnis ir augalai, kurie turi ypatingą svarbą tuo laikotarpiu. Buvo tikima, kad visa tai atnaujina visų gyvybinių jėgų veiklą ir pagerina kai kuriais atvejais sveikatos buklę.

” Žiemos Saulėgrįža” – tai trumpiausios dienos ir ilgiausios nakties laikmetis. Dar pagonybės laikais buvo švenčiama ši “šviesos pergalės” prieš tamsą šventė. Nuo šio momento dienos darosi ilgesnės, naktys trumpesnės,kol galų gale Šviesa nugali tamsą. Žiemos saulėgrįža simboliškai reiškia atsinaujinimą, saulės atgimimą, naujo gyvenimo pradžią.Tai diena, kada išeinanti tamsa užleidžia vietą Šviesai.

 

Gong

Galingiausio iš visų muzikos instrumentų – Gongo garsas, tokiu laikotarpiu neįtikėtinai sustiprina visų mūsų kūno lastelių veiklą, padėdamas organizmui gydyti save.

 

Taigi tomis ypatingomis dienomis Gongo garsų okeanas panardins Jus į ypatingą erdvę ir padės išlaisvinti esančius blokus ir sąstingius  ne tik mūsų kūno skysčiuose, nervinėje ir imuninėje sistemose, DNR, bet ir mintyse bei emocijose…

 

Būkite visada kaip vandens tėkmė – lengvi ir džiaugsmingi.

Su Meile Laima.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s