Past Events

June 29 – July 5, 2018 Workshop at Monsiškės “Megės Namai” (Lithuania)

5 – oji jubiliejinė kasmetinė stovykla

STOVYKLA –  DVASINĖS ATOSTOGOS PRIE JŪROS

http://garsoterapija.lt/renginiai/item/154-stovykla-dvasinės-atostogos-prie-jūros-su-laima-uk-ir-raimondu-binkausku.html

Esu dėkinga  Raimondui Binkauskui, kaip daugybę žmonių žinomam Gongo meistrui, garso terapijos pradininkui Lietuvoje ir už jos ribų.

Dėkinga už nuostabią surengtą stovyklą, į kurią buvau pakviesta. Daug šilumos, meilės ir dėmesio duoda Raimondas žmonėms, ir jam svarbu, kad kiekvienam būtų gera ir kiekvienas gautų kuo daugiau emocines įkrovos, kuri praskaidrintų gyvenyma ne tik šiam momentui , bet ir ilgesniam laikotarpiui.

Visos šios stovyklos įdėja buvo tame, kaip pažiūrėti į save iš gerosios pusės, priimti save kaip gražią asmenybę ir pradėti džiaugtis gyvenimu. Patikėti, kad esame – ypatinga, graži asmenybė, svarbi savo gyvenime.

Savaitę gyvenom puikioj vietoj prie pat Šventosios, Monsiškėse – “Megės Namai ” viešbutyje. Tai nedidelis jaukus viešbutėlis kopose jūros pakrantėje. Pušyno kvapas, jūros ošimas  ir tyro oro gaiva teikė ramybę. Kiekvieną rytą maloni tyla sudeikdavo sielos ramybę ir džiaugsmą.

Diena po dienos pasitikdavome nuostabų saulėtekį, o savigydos praktikos, mankšta ir maudynės jūroje atgaivindavo kūną. O kokie buvo gražūs saulėlydžiai… niekas nenorėjo praleisti netgi akimirkos.

Nuostabios vakaronės kopose prie jūros skambant Arūno Čialkos gitarai ir dainom. Labai malonūs ir šilti viešbučio šeimininkai, maistas buvo labai skanus ir pagamintas su didele meile.

 

July 15 – 20, 2016. Workshop at Birštonas (Lithuania).

image-09-09-2016-at-21-19

2015. Workshop Lithuania 

laima

The Gong I had discovered in 2005. Durig a mind body spirit festival at London I saw performance of Don Conreaux, The Grand Gong Master on a stage. This performance has touched my heart and felt like it was my birthday. Intuitively I knew it’s going to be a part of my life. So my way in sound healing field has began at that time. Don became my teacher and now I can’t imagine my life without a incredible ocean of Gong sound.

Don Conreaux at Mind, Body, Spirit Festival at London 2012.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s